Dwa złotka w Podlodowych Mistrzostwach Okręgu

Aktualności | 2019-02-03 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Bardzo dobre wieści otrzymaliśmy z Podlodowych Mistrzostw Okręgu, które odbyły się w dniach 2-3.02.2019 roku na jeziorach Maśluchowskie i Firlej. Koło nasze reprezentowali w kategorii seniorów Artur Drozd i Kacper Bordzoł. W kategorii U55 wystartował Krzysztof Bordzoł a w kategorii U65 Marian Grzywacz. Już w dniu wczorajszym nasi wystartowali wyśmienicie. W U55 i w U65 mieliśmy sektorowe jedynki a w kategorii seniorów dwie trójki, które dawały srebro w klasyfikacji drużynowej. Wiedzieliśmy jednak, że w drugim dniu można wygrać wszystko ale i też wszystko przegrać. Tak właśnie wyszło z Krzysztofem Bordzołem. Na Firleju ryby tak mocno żerowały, zwłaszcza w sektorach weteranów, że nie udało mu się ani jednej do siebie przywołać i ostatecznie nie mając ryby zajął 4 miejsce. Za to Marian Grzywacz złowił dwie rybki i one dały mu znowu sektorową jedynkę i złoty medal w Podlodowych Mistrzostwach Okręgu. W kategorii seniorów ryb było troszeczkę więcej i nasi zawodnicy znowu fajnie połowili. Kacper znowu był trzeci a Artur czwarty. Siedemnaście punktów sektorowych dało nam w drużynie drugi złoty medal w tych zawodach. Indywidualnie Kacper na czwartym miejscu a Artur na piątym. Są to wyniki nieoficjalne, gdyż i dzisiaj nie działał program komputerowy, ale mieliśmy w tych zawodach Piotra Chołotę, jednego z sędziów, który komputer ma w głowie, zawsze pracuje  i rzadko się myli.
Naszym zawodnikom gratulujemy sukcesu osiągniętego w zawodach i dopisujemy do naszej kolekcji medali okręgowych kolejne dwa złotka.

Więcej zdjęć w naszej galerii.