Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Udany powrót na lubelski GPX. Nasza drużyna z Pucharem Kraśnika

Aktualności | 2019-04-14 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Po kilku latach nieobecności naszych zawodników w Spławikowym GPX Okręgu, Zarząd koła podjął uchwałę o zgłoszeniu zawodników koła do tych rozgrywek. Łącznie zgłoszonych zostało sześcioro zawodników /trzyosobowa drużyna i trzy osoby indywidualnie/. Spośród tej szóstki w zależności od wody i mentalnego nastawienia tworzona będzie drużyna. Tym razem na Puchar Kraśnika drużynę tworzył Jan Sadowski. Patrząc na wyniki dobrze mu to wyszło. Drużyna w składzie Jan Sadowski, Konrad Józefczuk i Szymon Hunek w klasyfikacji drużynowej nie dała szans swoim rywalom. Indywidualnie Jan Sadowski był czwarty, Konrad Józefczuk był dwunasty o Szymon Hunek uplasował się na trzynastym miejscu.
Pozostali nasi zawodnicy osiągnęli również dobre wyniki. Na 77 sklasyfikowanych zawodników, Kacper Bordzoł był 6 Ola Włodarczyk 32 a Krzysztof Bordzoł 42. Łączna ilość zdobytych punktów dawałaby im siódmą pozycję drużynowo, oczywiście gdyby taką drużynę stanowili.
Naszym wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo dobrych wyników a zwycięzcom dalszych trafnych wyborów. Wyniki I i II tury zawodów oraz wyniki końcowe znajdziesz tutaj.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czego oczekujesz na tej stronie internetowej
Wiadomości z życia PZW
Wiadomości z życia Koła
Informacji sportowych
Ciekawostek wędkarskich
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin