Udany powrót na lubelski GPX. Nasza drużyna z Pucharem Kraśnika

Aktualności | 2019-04-14 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Po kilku latach nieobecności naszych zawodników w Spławikowym GPX Okręgu, Zarząd koła podjął uchwałę o zgłoszeniu zawodników koła do tych rozgrywek. Łącznie zgłoszonych zostało sześcioro zawodników /trzyosobowa drużyna i trzy osoby indywidualnie/. Spośród tej szóstki w zależności od wody i mentalnego nastawienia tworzona będzie drużyna. Tym razem na Puchar Kraśnika drużynę tworzył Jan Sadowski. Patrząc na wyniki dobrze mu to wyszło. Drużyna w składzie Jan Sadowski, Konrad Józefczuk i Szymon Hunek w klasyfikacji drużynowej nie dała szans swoim rywalom. Indywidualnie Jan Sadowski był czwarty, Konrad Józefczuk był dwunasty o Szymon Hunek uplasował się na trzynastym miejscu.
Pozostali nasi zawodnicy osiągnęli również dobre wyniki. Na 77 sklasyfikowanych zawodników, Kacper Bordzoł był 6 Ola Włodarczyk 32 a Krzysztof Bordzoł 42. Łączna ilość zdobytych punktów dawałaby im siódmą pozycję drużynowo, oczywiście gdyby taką drużynę stanowili.
Naszym wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo dobrych wyników a zwycięzcom dalszych trafnych wyborów. Wyniki I i II tury zawodów oraz wyniki końcowe znajdziesz tutaj.