Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozpoczynamy nowy sezon na łowisku licencyjnym PZW J. Rogóźno.

Aktualności | 2020-02-27 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Karpie Oli i Kacpra

1. Uchwałą 138 /2019 Zarząd Okręgu PZW w Lublinie zmienił obowiązujące do tej pory ceny licencji na połów ryb w jeziorze Rogóźno. Sześć sezonów utrzymaliśmy je na tym samym poziomie. Wzrost cen materiału zarybieniowego jak i utrzymania łowiska zmusiło nas do tego kroku. Pomimo wzrostu cen, koszty naszych licencji są najniższe w Okręgu.
a. Licencja sezonowa od 1.01 do 30.11 - 100 zł
b. Jednodniowa dla zrzeszonych w PZW - 20 zł
c. Jednorazowa dla niezrzeszonych w PZW - 40 zł
d. Jednorazowe zezwolenie na odbycie zawodów wędkarskich członków PZW - 10 zł
Przy zakupie licencji sezonowych wędkarz otrzyma za darmo wydrukowany Regulamin połowu ryb w jeziorze Rogóźno
Licencje, są wydawane tylko w Recepcji Ośrodka Sportów Wędkarskich w Rogóźnie. Przy ich nabyciu należy okazać bieżącą opłatę w PZW i kartę wędkarską.
2. Rezerwacja łowiska jest możliwa osobiście lub telefonicznie /784 017 543/. Na stronie internetowej, w danym miesiącu i wybranych dniach pojawi się literka „ r ". W dniu rozpoczęcia zasiadki , po wykupieniu licencji, rezerwujący ma obowiązek zgłoszenia tego faktu telefonicznie poprzez SMS, podając łowisko i numery licencji wszystkich łowiących. Na stronie w tabeli w rezerwacji pojawi się litera „ p". Dopiero pojawienie się tej litery upoważnia wędkarza do połowu nocnego. Każdą zasiadkę kończy SMS-owy raport /koniec łowienia, nazwa łowiska, złowione okazy, w przypadku dużych ryb nazwisko i imię łowiącego i zdjęcie złowionej ryby/. W przypadku złowienia ryby, która w 2020 roku po raz pierwszy osiągnęła wagę 20 kg oddzwonimy w celu nadania rybie jej imienia identyfikującego lub przekazanie informacji o posiadanym imieniu.

.

Więcej informacji na temat rezerwacji łowiska znajdziesz na stronie Łowiska licencyjnego OSW Rogóźno w zakładce Rezerwacja łowiska licencyjnego J. Rogóźno. 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.