Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Zawody dla dzieci. Jutro do szkoły.

Komunikaty | 2020-08-25 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Uwaga najmłodsi członkowie naszego koła. Już w niedzielę 30 sierpnia 2020 roku, organizujemy dla was zawody wędkarskie kończące wakacje pod nazwą Jutro do szkoły. To trzecie w tym roku zawody dla najmłodszych członków koła.  Zbiórka uczestników o godzinie 8.00 w Ośrodku Sportów Wędkarskich w Rogóźnie. Zawody zostaną przeprowadzone w czterech kategoriach:
Do lat 6
Do lat 10
Do lat 14
Do lat 16
Dla wszystkich dzieci jak zwykle przygotowujemy upominki. Jedynie musicie pamiętać o tym by wasi rodzice zaopatrzyli was w wędkę, siatkę do przetrzymywania ryb, pojemnik na zanętę i zgłosili was do tych zawodów do 29 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są w sklepie wędkarskim Antek, telefonicznie lub osobiście w recepcji OSW Rogóźno /81/7570448 lub u prezesa koła 784 017 543. Zanęty i przynęty przygotują organizatorzy.

.

Uwaga. Istnieje możliwość wstąpienia do PZW i wzięcia udziału w tych zawodach dla wszystkich chętnych dzieci, których wiek obejmuje powyższe kryteria. Przy zgłoszeniu należy o tym fakcie poinformować organizatora. W tym przypadku oprócz przygotowanych upominków, dzieci otrzymają swoje pierwsze dokumenty wedkarskie. Koszty nabycia praw członka PZW to jedyne 27 zł.

.

Upominki dla uczestników imprezy ufundowała Komisja Młodzieżowa Zarządu Okręgu PZW w Lublinie. Posiłek po zawodach serwuje sponsor imprezy Złota Orfa Rogóźno. Czekamy na Was.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz poziom prezentacji działań koła na tej stronie?
Strona w pełni spełnia nasze oczekiwania.
Może być, ale jeszcze jest dużo do zrobienia
Na tym portalu są ciekawsze strony
Wolę posiedzieć przy wędce niż przy komputerze
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin